Wanna be Affs? [Click !!] >>Seznam Affs [Click !!]>>Reklamy  [Click !!]
http://chaos334.sweb.cz/28349084.gifAdoptuj si pixelkůů !! [Click !!]http://chaos334.sweb.cz/28349084.gif
2.kolo VGS [Click !!]

Jak dosáhnout poněkud vyšší návštěvnosti?

13. září 2010 v 21:10 | Peťulka |  About me
http://th00.deviantart.net/fs22/300W/f/2009/243/5/f/5f959f5a59c77b73b08c15552af5d542.jpg

Nezaručuji 100% Funkčnost ;P
Návod je ode mne
30 návštěv..To není nejhorší,i když bývalo i padesát..No jó,aktivita poklesla a lidi maj školu,nemají čas chodit po blogách..Ale ti kteří jo,tak ti na vás musejí nějak narazit...Návod,jak na to :D1)PŘEZDÍVKA
A to je ten základ...U seznamu jiných Affs,nebo třeba v komentářích,či různých soutěžích musí vaše přezdívka vyniknout..Uznejte sami,kliknete raději na přezdívku ,,jitka" nebo na přezdívku ,,•Jitůůš•"
no myslím,že odpověd je jasná žejo =D Takže i když se jmenujete třeba Petra (Jako já :D ) Tak si to upravte třeba na:Peťulka.. No a ještě to oživte..Takže třebá:Peťulká♥ ..Ať je to jednoduchhé a lákavé =D Nebo si vymyslete nejmenou přezdívku,a to třeba Bubble cat (Tu ne !! To je jen příklad ! :D) No a tu taky upravte..Já teď používám spíše [Bubble cat !!♥]  ..Přijde mi to takové výrazné :D
Nepoužívejte přezdívky typu:JiTůŮůŠeeNkhÁá♥    --Kdo na to sakra klikne ?? :D Takže PŘIMĚŘENĚ !! :D

2)KOMENTÁŘE
Je to krátké,myslím tím Avatar..Doporučuji nějakou lákavou pixelku,kusovku....

3)STYL PSANÍ
Pište čitelně věta vypadá dobře takhle:Byla jsem na nákupu =P Nemohláá jsem z těch lidíí :D :D A ten chlap !! :D :D

Tohle ↑ Je ještě v klidu..Horší je tohle
 Bhýýláá JsEm na NákůůůůůůůůůpÉéÉsch ♥♥♥ NeMoÓct jséém z Lisišhchéék :-D A thééén ChLááPpP ! :D

Kdo to má pak číst ?? :D

Nevadí mi,když čtu článek s Pixelkama,ale zase to moc nepřehánějte
K článku potom můžeš dát obrázek,ale ne,že jich tam dáš 10 jo ?? Chápeme ??

4)PRAVOPIS
To je dost základ..Představte si nadpis:,,Dyplom pro..." To je děsný !! Z toho je mi šoufl :/
Nebo článek(Často vídávám):Bila jsem s mamkou u babičky a bila tam i lenka..Povýdali jsme si,o klukovy,kterí zrovna procházel...  To je děs !! Zdá se vám to,že to není tak hrozný ?? Tak ještě jednou + vyznačené chyby

Bila jsem s mamkou u babičky a bila tam i lenka..Povýdali jsme si,o klukovy,kterí zrovna procházel.

Už to vidíte ?? Snad ano,protože jestli si myslíte,že je to správně,tak ten blog raději ani nemějte..Tohle se prostě nedá číst !

5)VZHLED BLOGU
To je ten první dojem.. Základ..Když vidím blog s hezkým designem,nebo nějakým pěkným uvíacím článkem,hned mě zaujme..Zato když vidím blog,ve kterém se hýbou okraje,stránka a nebože i záhlaví,tak padám pryč,protože bych potom ani neviděla..Chápeme ?? Takže jestli máte 10.ti barevnou stránku,na které nejde nic přečíst,tak to změňte..Neumíte designy ?? Tak si ho objednejte !! Vždyť je to jednoduché..Každý druhý blog dělá designy...I já...(:D) takže tohle je dost záhlad !!

6)DOBRÉ VZTAHY
Když příjdete na blog,a chcete napsat reklamu,napište ji do Rubriky REKLAMY !! Většina blogů to má a to buď v menu,nebo pod záhlavím...Nemůžete tu rubriku najít ?? Tak to dejte k nějakému článku,ale to stylem,že si ho první pročtěte,okomentujte a pak napište:Jo a prosím nemohl/a..... A nakonec napište:PROMIŇ ZA REKLAMU !!
Rozumíme ??
A to není všechno..Zajdeš na blog,zaujme tě,a chceš spřátelit..NEPIŠ do jakéhokoli článku ,,Ahoj,máš hezkej blog,nespřátelíme ?? " To nikdy !! Ani podobně věty..Jestli blog spřáteluje,má na to většinou zadanou rubriku,tak to tam pište...A co s otázkou ,,Proč chceš spřtelit ? " Nebudu vám psát,co tam napsat,ale když mi někdo napíše ,,Máš hezký dess" tak na toho okamžitě kašlu...Proč ?? Nechci mít Affs,které si mě přidává kvůli designu !!

7)AFFS
Affs ti zvyšují návštěvnost..Pokud se rozhodneš spřátelovat,urči si pravidla,a ne,že k tobě Affs budou chodit kdy se jim zachce,to ani náhodou.. !! A hlavně,nepiš Obíhám..Některé blogy to nemají rády !! A pozor:Jestli chceš,aby tě Affs obíhaly,musíš taky obíhat,ne že ty budeš jen tak na blogu a kašlat na ně,a oni tě budou obíhat ! To by tě stejně hned smazali !!


To je asi vše...Prosím NO COPY !! Návod je ode mně !! Běda vám !! :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 *Small Brunette* ♥AffS♥ *Small Brunette* ♥AffS♥ | Web | 14. září 2010 v 14:38 | Reagovat

Tak to je hodně dobré..;) Klobouk dolů..;) Asik bych to nesepsala.;):/:D:D:D

2 Smiley =o*--Affs--Úplně nej-- Smiley =o*--Affs--Úplně nej-- | Web | 14. září 2010 v 14:41 | Reagovat

Ahojky lásqo dneska by si měla až oběhnu affka to bude tak za chvíli tak by si měla jít na můj blog bude tam něco důležitého ale neřeknu co ale nemusíš dneska můžeš i nikdy jindy :)) :-)  :-)

PS. Jak je? Co škola?

3 tessi* tessi* | Web | 17. září 2010 v 18:59 | Reagovat

dost dobrý návod. moc to nepotřebuju (aby o mém blogu věděl každý - to zas jako nemusím), ale přečetla jse msi to ;) ty pravopisné chyby jsou dost děsné. čeština mi jde (mamka jí učí),takže s chybama nemám moc problém, ale ovšem se taky nějaká najde ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
 Jsem členkou: